niedziela, 2 lutego 2014

Świąteczna Wiktoria ;)

Bardzo spontaniczna, roztańczona i jeszcze świąteczna sesja 4 letniej Wiktorii odbyła się dzień przed Sylwestrem :)











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz