środa, 6 sierpnia 2014

Mateuszek :)

5-cio miesięczny Mateuszek przyjechał w odwiedziny do Dziadków aż z Niemiec. Sesja odbyła się w wyjątkowo upalny dzień, ale Mateuszek zniósł ją bardzo dzielnie co widać na załączonych obrazkach ;)










Buszująca w zbożu ;)

Lipcowy mini plener Uli odbył się w okolicach bardzo sympatycznego Gościńca Legenda w Wyszogrodzie... Ula na początku trochę skrępowana, szybko się rozluźniła i chyba dobrze się bawiła :)









Urodzinowa sesja Ani :)

Niedawno moja szalona Siostra świętowała swoje kolejne 18 urodziny :) A świętowała między innymi na sesji urodzinowej, której tematem przewodnim były warszawskie mosty :)