środa, 6 sierpnia 2014
Mateuszek :)
5-cio miesięczny Mateuszek przyjechał w odwiedziny do Dziadków aż z Niemiec. Sesja odbyła się w wyjątkowo upalny dzień, ale Mateuszek zniósł ją bardzo dzielnie co widać na załączonych obrazkach ;)
Buszująca w zbożu ;)
Lipcowy mini plener Uli odbył się w okolicach bardzo sympatycznego Gościńca Legenda w Wyszogrodzie... Ula na początku trochę skrępowana, szybko się rozluźniła i chyba dobrze się bawiła :)
Urodzinowa sesja Ani :)
Niedawno moja szalona Siostra świętowała swoje kolejne 18 urodziny :) A świętowała między innymi na sesji urodzinowej, której tematem przewodnim były warszawskie mosty :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




























