Tym razem kremowy elfik, mini zestaw miłośnika żeglugi morskiej i w ramach przygotowań do Wielkanocy zajączek i puszystym ogonkiem ;)
środa, 26 lutego 2014
środa, 19 lutego 2014
Szydełkowe photo props'y ;)
Moja nowa pasja :) w przerwach między sesjami łapię za szydełko i tak powstają kolejne akcesoria do sesji :) Jak Wam się podobają? Może macie na jakiś ochotę? :)
niedziela, 2 lutego 2014
Natalka z rodzinką :)
Miała być sesja noworodkowa podarowana w prezencie jeszcze w listopadzie, ale na prośbę obdarowanych wyszła niemowlęco-rodzinna :)
Helenka - jeszcze w brzuszku ;)
Z tej sesji brzuszkowej, z różnych powodów na razie tylko jedno zdjęcie, ale może kiedyś będę mogła pokazać więcej :)
Świąteczna Wiktoria ;)
Bardzo spontaniczna, roztańczona i jeszcze świąteczna sesja 4 letniej Wiktorii odbyła się dzień przed Sylwestrem :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




































