niedziela, 2 lutego 2014

Natalka z rodzinką :)

Miała być sesja noworodkowa podarowana w prezencie jeszcze w listopadzie, ale na prośbę obdarowanych wyszła niemowlęco-rodzinna :)


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz