piątek, 13 września 2013

Zuzia, Marcel i Ewa

Urodzona modelka Zuzia,która niestety szybko się nudzi, Marcel który, za nic nie chciał podnieść główki, a jak już podniósł, to albo pchał łapkę do buzi, albo robił zeza i Ewa, która za nic nie chciała się uśmiechnąć... a jednak się udało :)




















wtorek, 10 września 2013

Maks i Adi

Dwaj przystojni i uroczy Panowie... już niedługo niejedna panna zakocha się w tych oczach :) sama nie mogę się zdecydować, który ma ładniejsze:)