piątek, 13 września 2013
Zuzia, Marcel i Ewa
Urodzona modelka Zuzia,która niestety szybko
się nudzi, Marcel który, za nic nie chciał podnieść główki, a jak już
podniósł, to albo pchał łapkę do buzi, albo robił zeza i Ewa, która za
nic nie chciała się uśmiechnąć... a jednak się udało :)
wtorek, 10 września 2013
Maks i Adi
Dwaj przystojni i uroczy Panowie... już niedługo niejedna panna zakocha się w tych oczach :) sama nie mogę się zdecydować, który ma ładniejsze:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















