niedziela, 2 lutego 2014

Helenka - jeszcze w brzuszku ;)

Z tej sesji brzuszkowej, z różnych powodów na razie tylko jedno zdjęcie, ale może kiedyś będę mogła pokazać więcej :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz