niedziela, 2 lutego 2014
Helenka - jeszcze w brzuszku ;)
Z tej sesji brzuszkowej, z różnych powodów na razie tylko jedno zdjęcie, ale może kiedyś będę mogła pokazać więcej :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz