środa, 6 sierpnia 2014
Buszująca w zbożu ;)
Lipcowy mini plener Uli odbył się w okolicach bardzo sympatycznego Gościńca Legenda w Wyszogrodzie... Ula na początku trochę skrępowana, szybko się rozluźniła i chyba dobrze się bawiła :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz