środa, 6 sierpnia 2014

Buszująca w zbożu ;)

Lipcowy mini plener Uli odbył się w okolicach bardzo sympatycznego Gościńca Legenda w Wyszogrodzie... Ula na początku trochę skrępowana, szybko się rozluźniła i chyba dobrze się bawiła :)









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz