czwartek, 3 lipca 2014

Dora i Seba ;)

Spontaniczna sesja narzeczeńska, a właściwie szybki lunch, w bardzo sympatycznej winiarni Jung&Lecker...












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz