czwartek, 3 lipca 2014
Dora i Seba ;)
Spontaniczna sesja narzeczeńska, a właściwie szybki lunch, w bardzo sympatycznej winiarni Jung&Lecker...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz